Co zabrać do SPA?

0
620
views
co zabrać do spa

Wybierasz się po raz pierwszy do SPA? To naturalne, że możesz mieć mnóstwo pytań – zastanawiasz się co zabrać do SPA? Jak przygotować się do zabiegu? Co zabrać na masaż do SPA? A może zastanawia Cię, czy w SPA trzeba się rozebrać? Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi, dotyczących tego co zabrać do SPA. 

Co zabrać do SPA? – Pierwsza wizyta w SPA

Pierwsza wizyta w SPA, sprawia, że w niektórych głowach pojawia się mętlik. W przypadku określonych zabiegów wymaga się również ubrania stroju kąpielowego. Warto upewnić się, czy wykupiony zabieg będzie wymagał założenia stroju kąpielowego – jeżeli tak w większości przypadków, powinien  być on dwuczęściowy. Jeśli wybierasz się do SPA w okolicach Warszawy, które posiada własną strefę Wellness, musisz liczyć się z tym, że zabranie ze sobą stroju kąpielowego może okazać się konieczne.

To, co bezwzględnie przyda się w znacznej części zabiegów, to własne klapki – warto, aby były one przede wszystkim wodoodporne.

Co warto zabrać na masaż do SPA?

Każde wysokiej jakości SPA, powinno zapewnić swoim klientom:

– Jednorazową bieliznę

– Szlafrok

– Ręcznik

– Żel pod prysznic

– Szampon do włosów

Jeżeli jednak nie ma się pewności, czy dane SPA, do którego mamy zamiar się wybrać, dysponuje powyższymi akcesoriami, zawsze możemy wcześniej się z nim skontaktować  w tej kwestii lub po prostu zabrać swoje.  

Czy w SPA trzeba się rozebrać?

Niemal każdą kobietę przed zabiegiem w SPA zastanawiają  pewne aspekty, jednym z nich jest to, czy w SPA trzeba będzie się rozebrać. Odpowiedź jest tylko jedna i brzmi: tak, ponieważ każdy zabieg wymaga rozebrania, ale to, w jakiej części będzie trzeba się rozebrać, uzależnione jest od konkretnego zabiegu.

Rozebranie częściowe, będzie odpowiednie w przypadku:

– zabiegów na dekolt

–  zabiegów na twarz

– zabiegów na szyję

– zabiegów na plecy

Rozebranie całościowe, będzie odpowiednie w przypadku:

– depilacji

– zabiegów na ciało

Rozebrania się nie będzie wymagane, jedynie w przypadku tylko niektórych zabiegów kosmetycznych takich, jak:

– makijaż

– zabiegi na dłonie

– pedicure

– usług fryzjerskie

Przebywanie w SPA a nagość

Czy zrelaksowanie się w SPA jest w ogóle możliwe, skoro musimy przebywać w nim nago? Bez obaw, zanim zdecydujemy się wejść na konkretny zabieg, zazwyczaj mamy cały gabinet dla siebie, do własnej dyspozycji. Co oznacza, że można spokojnie przebrać się i wygodnie położyć na leżance, przez co osoba, która będzie wykonywała dany zabieg, nie będzie miała okazji oglądać nas całkowicie nago. Ponadto po zabiegu, również otrzymamy czas w gabinecie, przeznaczony tylko dla siebie.

Więcej porad na temat tego, co zabrać ze sobą do SPA znajdziesz na https://www.talaria.pl/co-zabrac-do-spa