Nurkowanie

0
1425
views

Podwodny świat Marsylii

Marsylia znajduje się nad Morzem Śródziemnym, które zapewnia nie tylko pomyśle wiatry i słoneczne wakacje, ale skrywa również wiele tajemnic i podwodnych skarbów. Skarbów na poszukiwanie, których zwłaszcza w mieście o tak długiej i bogatej historii, jak historia Marsylii, warto wyruszyć.

Podwodny świat Marsylii to nie tylko możliwość odnalezienia zatopionych statków, czy ukrytych przez wieki skarbów, ale przede wszystkim możliwość podziwiania wspaniałych podwodnych krajobrazów i podglądania morskiego świata.

Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sil w nurkowaniu nasz hotel zapewnia możliwość wzięcia udziału w kursie nurkowania oraz zwiedzania wnętrz morza z wykwalifikowanym instruktorem, a także możliwość wypożyczenia sprzętu do nurkowania. Na stałe współpracujemy z klubem nurków, który udostępnia także możliwość nurkowania z akwalungiem i snorkelling. Dzięki nam będą Państwo mieli możliwość zanurkowania także w pobliżu Les Calanques i przyjrzenia się temu prawdziwemu cudowi natury pod powierzchnią wody, gdzie różnorodność biologiczna zachwyca nie mniej niż same Calanques.

Wszystkich Państwa pragnących zanurkować na Lazurowym Wybrzeżu prosimy o kontakt i wcześniejszą informację, że mają Państwo ochotę spędzić w ten sposób czas. Prosimy także o określenie, czy nurkowali Państwo wcześniej. Wcześniejsza rezerwacja, zwłaszcza w sezonie letnim jest konieczna, bowiem kluby nurkowe w Marsylii przeżywają wówczas prawdziwe oblężenie.

Poprzedni artykułWycieczki
Następny artykułHistoryczna ulica La Canebière
PODZIEL SIĘ