Wycieczki

0
1378
views

Dodatkowe atrakcje

Wybierając nasz hotel zyskują Państwo także możliwość skorzystania z organizowanych przez nas dodatkowych atrakcji. Szczególną popularnością cieszą się organizowane przez nas, krótsze i dłuższe wycieczki po Lazurowym Wybrzeżu. Oto kilka propozycji, które przygotowaliśmy dla naszych gości.

Wyspy Frioul

W zasadzie udając się na wycieczkę na te wyspy nie opuszczają Państwo granicy Marsylii, bowiem archipelag tych czterech wysepek stanowi 111 dzielnicę Marsylii. W ramach organizowanego przez nas rejsu mogą Państwo między innymi podziwiać La Calanques, odwiedzić więzienie hrabiego Monte Christo na wyspie If oraz odwiedzić klimatyczne kafejki na wyspie Pomègues lub Ratonneau. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem, który wskaże najciekawsze miejsca i opowie o historii wysp. Czas przewidziany na wycieczkę do 5h.

Monako

Marsylia położona jest w odległości zaledwie 3h jazdy do Monako, dlatego jedną z atrakcji, które oferujemy naszym gościom jest zwiedzanie tego niewielkiego księstwa. W zależności od upodobań gości wycieczka może potrwać jeden lub dwa dni. W trakcie wycieczki nasi Goście odwiedzą najsłynniejszą dzielnicę Monako – Monte Carlo, będą mieli okazję podziwiać The Palace Guards, Casino Square czy Place du Palais, w zależności od upodobań mogą Państwo odwiedzić z nami również Oceanarium znajdujące się w Monako lub ogród botaniczny Princess Grace.

Wycieczka po Lazurowym Wybrzeżu

Zapraszamy także na jednodniową wycieczkę po Lazurowym Wybrzeżu, która wiedzie z Marsylii do Saint Tropez i na trasie, której zawitamy do wielu ciekawych, mniej znanych nadmorskich miejscowości, zostaniemy ugoszczeni w rybackiej plaży i spędzimy wieczór w Saint – Tropez, a nocą wrócimy do Marsylii i wygodnych łóżek naszego hotelu.

Następny artykułNurkowanie
PODZIEL SIĘ