Wypożyczalnie aut w Krakowie – ranking

0
807
views

Usługa wypożyczania samochodów staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Nic w tym dziwnego – jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli chce się bezproblemowo dojechać na lotnisko, szuka się środka transportu dla gości przy ważnych uroczystościach rodzinnych lub gdy nasz samochód uległ awarii i będzie przez dłuższy czas u mechanika. Jakie są najlepsze wypożyczalnie aut w Krakowie? Jakie udogodnienia oferują swoim Klientom?

Wynajem krótko, średnio oraz długoterminowy

Niemal każda wypożyczalnia aut w Krakowie oferuje różne rodzaje wynajmu pojazdów. Może on być krótkoterminowy, gdy potrzebujemy dotrzeć lub wrócić z lotniska, zaoszczędzając sobie tym samym uciążliwych i czasochłonnych przesiadek, chcemy załatwić bezproblemowy transport dla naszych gości przy okazji ważnych uroczystości rodzinnych czy wybrać się większą grupą osób na wakacje komfortowym i pojemnym busem dziewięcioosobowym. Wynajem krótkoterminowy idealnie sprawdzi się również przy przeprowadzkach, gdy nasze auto nie pomieści wszystkich bagaży, toreb czy mebli. Obejmuje on okres wypożyczenia auta od 1 do 30 dni.

Wypożyczalnia aut w Krakowie Partner Cars proponuje swoim Klientom także wynajem średnio i długoterminowy, czyli od 30 dni do nawet 12 miesięcy. Jest to korzystne, gdy nasz pojazd uległ większej awarii lub gdy prowadzimy własną działalność gospodarczą i chcemy w ten sposób uzupełnić flotę samochodową. Przy dłuższym okresie najmu wypożyczalnia Partner Cars proponuje swoim Klientom atrakcyjne zniżki.

Cieszy się ona bardzo pozytywnymi opiniami i zaufaniem, ponieważ świadczy usługi na najwyższym poziome. Minimum formalności z kolei zaoszczędza czas i usprawnia cały proces wypożyczenia auta.

Wypożyczalnia aut w Krakowie – dodatkowe korzyści

Bardzo cenioną opcją wśród Klientów jest możliwość odbioru auta we wcześniej podanym miejscu nie tylko na terenie Krakowa, ale również większych miast na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. To samo dotyczy zwrotu pojazdu. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie.